RN732BTTD8202F50
MFR.Part #
RN732BTTD8202F50
JLCPCB Part #
C3988028
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS