HV732HRTTE2614F
MFR.Part #
HV732HRTTE2614F
JLCPCB Part #
C6967490
Description
-55℃~+155℃ 2.61MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS