RN732BTTD32R8F25
MFR.Part #
RN732BTTD32R8F25
JLCPCB Part #
C3920100
Description
-55℃~+155℃ 125mW 32.8Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS