RN73H2ETTD25R8F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD25R8F100
JLCPCB Part #
C4163518
Description
-55℃~+155℃ 25.8Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS