RK73H1HTTC2613F
MFR.Part #
RK73H1HTTC2613F
JLCPCB Part #
C6182565
Description
-55℃~+155℃ 261kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS