ERJ-UP8D2871V
MFR.Part #
ERJ-UP8D2871V
JLCPCB Part #
C3928049
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS