RN732BTTD3162A05
MFR.Part #
RN732BTTD3162A05
JLCPCB Part #
C4103325
Description
-55℃~+155℃ 125mW 31.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS