SG73P2E1RTTD9091F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD9091F
JLCPCB Part #
C5894196
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS