RN73H2ETTD7771C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD7771C50
JLCPCB Part #
C4194389
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.77kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS