RN732BTTD3011B05
MFR.Part #
RN732BTTD3011B05
JLCPCB Part #
C3950281
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.01kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS