WK73R1ETTP3600F
MFR.Part #
WK73R1ETTP3600F
JLCPCB Part #
C4120107
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 333mW 360Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS