RN732BTTD2642F100
MFR.Part #
RN732BTTD2642F100
JLCPCB Part #
C4121907
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS