SG73S1ETTP8872F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1ETTP8872F
JLCPCB Part #
C4052015
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS