RN732BTTD2942F100
MFR.Part #
RN732BTTD2942F100
JLCPCB Part #
C6277237
Description
-55℃~+155℃ 125mW 29.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS