RN732BTTD2550A10
MFR.Part #
RN732BTTD2550A10
JLCPCB Part #
C4121160
Description
-55℃~+155℃ 125mW 255Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS