SR732BTTDR475F
MFR.Part #
SR732BTTDR475F
JLCPCB Part #
C2599987
Description
-55℃~+150℃ 333mW 475mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS