RN732BTTD2400D25
MFR.Part #
RN732BTTD2400D25
JLCPCB Part #
C4165070
Description
-55℃~+155℃ 125mW 240Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS