RN732BTTD3881F10
MFR.Part #
RN732BTTD3881F10
JLCPCB Part #
C5732898
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.88kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS