RN732BTTD2372B10
MFR.Part #
RN732BTTD2372B10
JLCPCB Part #
C4112908
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS