RN73H2BTTD1802B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1802B25
JLCPCB Part #
C2555813
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS