SG73P1EWTTP7503D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP7503D
JLCPCB Part #
C6678009
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS