RN732BTTD2342F10
MFR.Part #
RN732BTTD2342F10
JLCPCB Part #
C4103155
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS