RN732BTTD2342C10
MFR.Part #
RN732BTTD2342C10
JLCPCB Part #
C3924838
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.4kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS