RN732BTTD22R6F25
MFR.Part #
RN732BTTD22R6F25
JLCPCB Part #
C4132373
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS