SG73P2E1RTTD1501D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1501D
JLCPCB Part #
C6221827
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS