RN732BTTD2262B05
MFR.Part #
RN732BTTD2262B05
JLCPCB Part #
C4191217
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS