RN732BTTD2180B05
MFR.Part #
RN732BTTD2180B05
JLCPCB Part #
C4031521
Description
-55℃~+155℃ 125mW 218Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS