RN732BTTD3921C50
MFR.Part #
RN732BTTD3921C50
JLCPCB Part #
C4137437
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.92kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS