RN732BTTD2080D50
MFR.Part #
RN732BTTD2080D50
JLCPCB Part #
C4316132
Description
-55℃~+155℃ 125mW 208Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS