RN73H2BTTD1780C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1780C10
JLCPCB Part #
C2568612
Description
178Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS