RN731JTTD9761D100
MFR.Part #
RN731JTTD9761D100
JLCPCB Part #
C4058117
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS