RN732BTTD2032F10
MFR.Part #
RN732BTTD2032F10
JLCPCB Part #
C4053581
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS