HV732HTTE8664F
MFR.Part #
HV732HTTE8664F
JLCPCB Part #
C4030574
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.66MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS