RN732BTTD1981D25
MFR.Part #
RN732BTTD1981D25
JLCPCB Part #
C3942398
Description
-55℃~+155℃ 1.98kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS