RN732BTTD1931B10
MFR.Part #
RN732BTTD1931B10
JLCPCB Part #
C3967905
Description
-55℃~+155℃ 1.93kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS