RN73H1ETTP66R5B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP66R5B25
JLCPCB Part #
C3989806
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 66.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS