RN732BTTD1913F100
MFR.Part #
RN732BTTD1913F100
JLCPCB Part #
C4065981
Description
-55℃~+155℃ 125mW 191kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS