RN732ATTD64R9B50
MFR.Part #
RN732ATTD64R9B50
JLCPCB Part #
C4109005
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS