RN732BTTD1821F10
MFR.Part #
RN732BTTD1821F10
JLCPCB Part #
C3935777
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS