RN73H2BTTD8161F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD8161F25
JLCPCB Part #
C4175272
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.16kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS