RN732BTTD1450F10
MFR.Part #
RN732BTTD1450F10
JLCPCB Part #
C3935360
Description
-55℃~+155℃ 125mW 145Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS