RN73R2BTTD1450F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1450F10
JLCPCB Part #
C4104192
Description
-55℃~+155℃ 145Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS