WK73R1JTTD120J
MFR.Part #
WK73R1JTTD120J
JLCPCB Part #
C4043336
Package
SMD,1.6x0.8mm
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,1.6x0.8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS