RN732BTTD1352F100
MFR.Part #
RN732BTTD1352F100
JLCPCB Part #
C4050565
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS