RN732BTTD1352D100
MFR.Part #
RN732BTTD1352D100
JLCPCB Part #
C4226772
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS