RN73H1JTTD1203D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1203D100
JLCPCB Part #
C4299797
Description
100mW 120kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS