RN73H1JTTD5621D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5621D50
JLCPCB Part #
C4091637
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.62kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS