RN732BTTD1350D25
MFR.Part #
RN732BTTD1350D25
JLCPCB Part #
C4142635
Description
-55℃~+155℃ 125mW 135Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS