RN732BTTD1321F100
MFR.Part #
RN732BTTD1321F100
JLCPCB Part #
C4063699
Description
-55℃~+155℃ 1.32kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS