RN732BTTD12R1F100
MFR.Part #
RN732BTTD12R1F100
JLCPCB Part #
C4042988
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS